Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów z j. angielskim

Polmarkus Sp. z o.o.O firmie

  • Pyskowice
    Pyskowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych dostawców i utrzymywanie kontaktu z obecnymi, również poprzez udział w targach branżowych.
  • Analiza warunków handlowych dostaw i ich negocjowanie.
  • Sporządzanie ofert i wycen dla wybranych odbiorców.
  • Odpowiedzialność za realizację całego procesu zakupów produktów i monitorowanie terminowości dostaw.
  • Kontrola stanów magazynowych i analiza rotacji zapasów w celu optymalizacji procesów.
  • Promowanie marki własnej oraz wprowadzanie innowacji w zakresie całej oferty produktów.
  • Monitorowanie rynku poprzez analizowanie oferty handlowej w odniesieniu do ofert firm konkurencyjnych.
  • Współpraca z komórkami odpowiedzialnymi za procesy magazynowania i transportu m.in. w celu monitorowania terminowości dostaw.
  • Przygotowywanie zestawień i sprawozdań dotyczących zakupów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca aktywny kontakt z dostawcami i udział w targach – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w branży FMCG (produkty szybko rotujące) – warunek konieczny.
  • Mile widziana znajomość: asortymentu piekarniczo-cukierniczego, kategorii ziarna, bakalie, mrożonki, owoce, warzywa.
  • Praktyczna wiedza z obszaru procedur importowych – warunek konieczny.
  • Znajomość zasad optymalizacji procesów zakupowych.
  • Samodzielność i terminowość w realizowaniu zadań.
  • Praktyczna znajomość programu Excel, niezbędnego do pracy.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne.
  • Skuteczność w działaniu i nastawienie na efekty.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka czeskiego – mile widziana ze względu na rozwój firmy i działalności oddziału czeskiego, z którym jako centrala jesteśmy w stałym kontakcie.

To oferujemy

  • Jesteśmy sprawdzonym i zaufanym pracodawcą – od 30 lat powiększamy zespół, z którym wspólnie się rozwijamy.
  • Wspieramy w codzienności – zapewniamy karty rabatowe na nasze produkty piekarnicze.
  • Dbamy o nasz zespół – masz możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
  • Szanujemy naszych pracowników – zapewniamy umowę zgodną z Twoimi oczekiwaniami (UoP, B2B) i wynagrodzenie adekwatne do stanowiska oraz osiąganych efektów.
  • Traktujemy każdego profesjonalnie – od początku zapewniamy niezbędne narzędzia pracy.
  • Liczymy się z doświadczeniem pracowników – umożliwiamy realizację usprawnień w firmie.
  • Wpieramy w rozwoju – zapewniamy szkolenia stanowiskowe i awanse wewnątrz struktur firmy.
  • Dbamy o dobre relacje – organizujemy imprezy integracyjne dla naszych pracowników i ich rodzin.
  • Jesteśmy aktywni – dofinansowujemy korzystanie z firmowych kortów tenisowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Jak się do nas zgłosić:

  • Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu, a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy.
  • Pamiętaj zamieścić w CV klauzulę RODO – przykładowa treść: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Polmarkus Sp. z o.o.

Jesteśmy WIODĄCYM POLSKIM DYSTRYBUTOREM produktów spożywczych w branży Piekarsko – Cukierniczo – Lodziarskiej. Działamy na rynku polskim oraz europejskim NIEPRZERWANIE OD 1992 ROKU stale się ROZWIJAJĄC PERSONALNIE I TECHNOLOGICZNIE. Ponadto zajmujemy się wprowadzaniem produktów oraz kreowaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługiwanego rynku. Naszą siłę stanowi zespół doświadczonych specjalistów, którzy są Z NAMI OD LAT. Zatem jeśli szukasz stabilnej pracy, w liczącej się na rynku firmie, która DBA O SWOICH PRACOWNIKÓW I IDZIE Z DUCHEM CZASU - to nie czekaj - wyślij do nas swoje CV, a CHĘTNIE CIĘ POZNAMY i Twoje doświadczenie.

Specjalista ds. zakupów z j. angielskim, Pyskowice