Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów z j. czeskim i j. angielskim

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów zakupowych w ramach określonego budżetu, zgodnie z potrzebami działów Air Products w regionie Centralnej Europy (Czechy, Polska, Słowacja)

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w regionie w zakresie optymalizacji procesów zakupowych i zarządzania dostawcami zgodnie z procedurami firmy

  • Zarządzanie ryzykiem oraz kosztami poprzez definiowanie i wdrożenie strategii zakupowych dla określonych towarów i usług

  • Poszukiwanie nowych dostawców, rozwijanie i zarządzanie relacjami z dostawcami

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza i negocjowanie cen oraz warunków współpracy z dostawcami dóbr i usług

  • Przygotowywanie raportów zakupowych i ich analiza

Nasze wymagania

  • Biegła umiejętność posługiwania się językiem czeskim (warunek konieczny) i angielskim w mowie i piśmie

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne lub techniczne

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku wymagającym umiejętności negocjacji handlowych (dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku kupca/spec ds. zakupów w środowisku międzynarodowym)

  • Komunikatywność, zdolności organizacyjne, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Znajomość MS Office ( Excel), SAP mile widziany, prawo jazdy kat. B i otwartość na podróże

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym małą kafeterię

  • Opiekę medyczną w Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie

  • Uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.

Air Products od ponad 80 lat ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Zatrudniamy około 19 000 pracowników i prowadzimy działalność w ponad 50 krajach, obsługując klientów z wielu branż, od sektora spożywczego, napojów po branżę medyczną, energetyczną i transportową. Dostarczamy unikalne portfolio gazów atmosferycznych i procesowych, sprzęt oraz świadczymy usługi.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy .... i rozwijaj się w firmie Air Products!

W firmie Air Products pracujemy w środowisku, w którym różnorodność jest kluczowa, przynależność to nasz kultura, a każda Osoba wie, iż ma znaczenie i należy do niej.