Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów z jęz. angielskim

KT-24 sp. z o.o.

  • Plewiska (pow. poznański)

    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca około produktowa nad znanymi markami w branży DIY oraz Dom i Ogród

  • Kształtowanie dostępnej oferty produktowej- aktywny wpływ na ten proces

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • Poszukiwanie nowych dostawców

  • Monitorowanie rotacji towarów handlowych oraz wysokości stanów magazynowych

  • Planowanie, analizowanie zapotrzebowania i zamawianie produktów

  • Monitorowanie terminów dostaw

  • Analizowanie rynku

  • Współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • Biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Praktyczne doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za zakupy hurtowe

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania technik negocjacyjnych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Kreatywność

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymania zdrowych relacji biznesowych z dostawcami

  • Dyspozycyjność (wyjazdy na targi, spotkania z dostawcami w kraju i za granicą)

  • Biegłość w posługiwaniu się pakietem Office (zwłaszcza: Excel, Word, poczta)

  • Kultura osobista, komunikatywność i otwartość na ludzi

To oferujemy

  • Pracę w dobrej atmosferze, w młodym i prężnym zespole

  • Rozwój umiejętności poprzez serie szkoleń z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce

  • Satysfakcjonujący i przejrzysty system premiowy

  • Ubezpieczenie grupowe PZU

  • Kartę FIT PROFIT umożliwiającą wstęp do ponad 1000 klubów fitness i basenów na terenie całego kraju.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

KT-24 to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która od samego początku powstania w 2010 roku skupia ludzi zgromadzonych wokół idei zbudowania firmy handlowej, będącej w niedługim czasie liderem w sprzedaży urządzeń przemysłowych na rodzimym rynku.

Firma działa na chwilę obecną w oparciu o trzy sklepy stacjonarne, platformę e-commerce, dwa nowoczesne magazyny w.s. na około 3500 miejsc paletowych, logistykę dostaw, oraz własny serwis i jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń czołowych marek, takich jak Karcher, Bosch, Metabo, Stiga, Lavor, Scheppach.

Od blisko 5 lat prężnie rozwijamy w KT-24 import urządzeń pod własną marką Kanwod, która liczy już blisko 100 pozycji. Znaczny akcent w naszej działalności to sprzedaż internetowa, realizowana poprzez własny sklep internetowy, platformy marketplace oraz Allegro.

W związku z prężnym rozwojem, licznymi wyzwaniami stawianymi przez rynki na których działamy, oraz dążeniem do bycia liderem, szukamy najlepszych ludzi do naszej ekipy. Nasze ogłoszenie kierujemy do osób ambitnych i szukających ciekawej pracy.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Plewiska k/Poznania

Jeśli nasze ogłoszenie Cię zainteresowało, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.