Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim bądź z językiem francuskim i/lub włoskim

SINO INVESTMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SINO INVESTMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adama Branickiego 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z obecnymi dostawcami i dystrybutorami międzynarodowymi (rozmowy handlowe, koordynacja procesu zakupów),

  • pozyskiwanie nowych dostawców na rynkach międzynarodowych,

  • zarządzanie bazą dostawców,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert,

  • koordynacja procesu przygotowywania umów handlowych z kontrahentami zagranicznymi,

  • tworzenie raportów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • znajomość języka francuskiego i/lub włoskiego i/lub angielskiego,

  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w sektorze FMCG

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • odpowiedzialność i doskonała organizacja czasu pracy,

  • otwartość na prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • otwartość i zaangażowanie,

  • chęć do pracy i rozwoju.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy,

  • możliwości rozwoju i awansu,

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym.

Sino Investment Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, posiadającej spółki w Polsce, Wielkiej Brytanii, Chinach oraz Hong Kongu. Zajmujemy się handlem międzynarodowym.

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudowywaniem kolejnych rynków poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko: Specjalista ds. zakupów z językiem francuskim i językiem włoskim.

Przewiń do profilu firmy