Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim

Nemak Business Services EUO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Nemak Business Services EU

Towarowa 2

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie i monitorowanie zamówień zakupu materiałów i usług
  • monitorowanie terminowości dostaw materiałów i realizacji usług
  • współpraca z międzynarodowymi dostawcami oraz innymi zakładami Nemak Europe
  • wyszukiwanie nowych dostawców
  • zakładanie i zmiany danych dostawców w systemie SAP
  • negocjowanie cen i warunków dostawy
  • zarządzanie danymi w systemie SAP
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz
  • zapewnienie zgodności procesu z polityką i procedurami zakupowymi

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (wymagana)
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 (wymagana)
  • znajomość systemu SAP
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy z zespole

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

Nemak jest największym na świecie producentem najnowocześniejszych głowic cylindrów, bloków silnika, obudów sprzęgła, skrzyń biegów oraz komponentów strukturalnych na potrzeby wiodących producentów samochodowych na całym świecie. Zatrudnia ponad 22 000 pracowników i posiada 38 wydziałów produkcyjnych w 16 krajach Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej oraz Azji. Nemak Poland jest jedynym oddziałem korporacji zlokalizowanym w Polsce i jest czołowym zakładem w technologii odlewania wysokociśnieniowego (HPDC) i odlewania kokilowego (GSPM) w grupie Nemak.

Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim, Towarowa 2, Bielsko-Biała