Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów z językiem niemieckim

Pracuj.pl dla Firm

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku dostawców i usługodawców, wyszukiwanie nowych kontrahentów,

  • obsługa procesów zakupowych (również we współpracy z firmą matką w Niemczech)

  • pozyskiwanie ofert

  • budowanie dobrych i długotrwałych relacji z kontrahentami

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • kontrola i składanie zamówień oraz przygotowywanie miesięcznych i rocznych zestawień w tym zakresie

  • działania administracyjne w ramach procesów zaopatrzenia i zakupu towarów

  • wsparcie administracyjne dla operacji logistycznych

  • składanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem realizowanych projektów

  • zastępowalność z pracownikiem na stanowisku pracownik adminstracyjny-asystent/tka

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie,

  • samodzielność w organizacji i planowaniu pracy, zdolność do wielozadaniowego działania,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,

  • pracowitość i zaangażowanie, skrupulatność, komunikatywność, rzetelność.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Karta Multisport,

  • szkolenia i kursy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą