Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.O firmie

MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem obecnego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiadać za:
  • Zakupy materiałów pośrednio produkcyjnych (chemia, narzędzia, części zamienne, opakowania, etc) w bliskiej współpracy z naszymi jednostkami w Niemczech
  • Administracja zakupowa (egzekucja umów handlowych podpisanych przez jednostki MTU w Niemczech)
  • Obsługa zapotrzebowań firmy
  • Składanie zamówień
  • Zapewnienie dostaw na czas (proaktywne działanie w przypadku opóźnień)
  • Współpraca z zespołami zakupowymi i partnerami wewnętrznymi z Niemiec i Polski
  • Współpraca z międzynarodową bazą dostawców
  • Wyjazdy służbowe stosownie do potrzeb

Nasze wymagania

  • Studia wyższe (licencjat, magister) lub udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w zakupach lub podobnym obszarze w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie i piśmie jest kluczową i najważniejszą kompetencją, której poszukujemy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość SAPa
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • Gotowość do podróżowania
  • Zdolności analityczne, sumienność, asertywność, terminowość, komunikatywność

To oferujemy

  • Wyzwania nowych technologii i dostęp do światowej wiedzy lotniczej
  • Kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu, rozwoju i wsparciu
  • Pierwszą umowę o pracę na min. 12 miesięcy
  • Prywatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny
  • Ochronę zdrowia pracowników – w tym działania prewencyjne w czasie epidemii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Dodatkowe benefity m.in. karta MultiSport
  • Pakiety szkoleniowe od pierwszego dnia pracy
  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla „dwu-kołowców”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do obiadów

Globalnie MTU Aero Engines zatrudnia ok. 10 000 pracowników w 16 lokalizacjach na świecie.

Jeden na trzy samoloty z naszymi technologiami, dzięki którym są jeszcze bardziej ekonomiczne,

niskoemisyjne i cichsze.

MTU Aero Engines Polska, będąca częścią grupy MTU Aero Engines AG, jest wiodącą firmą branży lotniczej specjalizującą się w produkcji podzespołów do silników lotniczych. Polski oddział w Tajęci-nie k. Rzeszowa jest integralną częścią całego łańcucha wartości, począwszy od prac w zakresie inżynierii i technologii (inżynieria produkcji oraz konstrukcja, analizy, zarządzanie projektami, inżynieria materiałowa) poprzez produkcję, montaż i naprawy.

Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim, Tajęcina 108, Tajęcina (pow. rzeszowski)