Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów z językiem obcym

APJA Fechu Spółka z o.o.O firmie

APJA Fechu Spółka z o.o.

Franciszka Kamińskiego 19

Bielsko-Biała

APJA to firma zajmująca się sprzedażą samochodów do klientów zagranicznych. Chcąc poszerzyć grono klientów zapraszamy do współpracy z naszą firmą osoby zainteresowane handlem
i poszukujące nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i sprzedażą samochodów nowych na rynkach europejskich.

APJA to firma z długoletnim doświadczeniem w branży samochodowej. Sukcesywnie poszerzamy ofertę sprzedaży dla klienta działając na rynkach europejskich.

W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywny zakup samochodów na rynku  (zgodnym z posiadanymi umiejętnościami językowymi: węgierski, chorwacki bądź bułgarski czy rumuński)
  • prowadzenie kontaktów handlowych (e-mail, telefon)
  • nawiązywanie i rozwój relacji z nowymi dostawcami
  • współpraca z handlowcami
  • budowanie marki firmy u dostawców zagranicznych
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej w języku (zgodnym z posiadanymi umiejętnościami językowymi)

Wymagania:

  • skuteczne nawiązywanie kontaktów i zaopatrywanie działu handlowego w produkt
  • warunek konieczny - bardzo dobra znajomość języka (zgodnym z posiadanymi umiejętnościami językowymi: węgierski, słoweński, chorwacki bądź bułgarski czy rumuński)
  • otwartość na nowe relacje i komunikatywność
  • solidność i dobra organizacja pracy, także w zespole
  • umiejętność budowania trwałych relacji z dostawcami w tym na odległość
  • znajomość MS Office
  • doświadczenie pracy w dziale zakupów

Firma oferuje:

  • pracę w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów w swoim obszarze
  • wprowadzenie do branży
  • stałą pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • pracę w siedzibie firmy w Bielsku Białej
  • pensję i premię uzależnioną od wyników
  • przyjazne i nowoczesne środowisko pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy