Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.

Pyskowicka 6

Zabrze

Dołącz do zespołu, który emocje maluje światłem!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. od niemal trzech dekad produkuje dekoracje i spektakle świetlne. Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie dekoracji świątecznych, iluminacji przestrzennych, specjalistycznego oświetlenia oraz sztucznego igliwia. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy elementy wywołujące emocje, służące promocji miejsc i wydarzeń, będące częścią szeroko pojętej sztuki użytkowej. Oferujemy wiedzę, produkcyjną doskonałość i rzetelnie wykonane usługi centrom handlowym, jednostkom samorządowym, przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie. Działamy globalnie, jesteśmy kreatywni i stawiamy na ludzi z pasją. Naszą misją, którą widać w każdym naszym produkcie i w każdej koncepcji przez nas wykreowanej, jest "tworzyć inspirujące produkty, które wywołują pozytywne emocje na całym świecie".

Jakie zadania na Ciebie czekają

  • Realizacja zakupów strategicznych w Azji i na rynkach europejskich oraz krajowych
  • Koordynacja zadań zakupowych
  • Optymalizacja zakupów i stanów magazynowych
  • Zapewnienie efektywnego przepływu materiałów w firmie
  • Zapewnienie efektywności kosztowej łańcucha dostaw
  • Zarządzanie asortymentem

Od członków naszego zespołu oczekujemy

  • Wysokich kompetencji do realizacji celów
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych (komunikatywność, umiejętność słuchania, kreatywność, kultura osobista)
  • Minimum 3-letniego doświadczenia (doświadczenie w branży dekoracji świetlnych mile widziane)
  • Znajomości systemów CRM (znajomość CRM SAP Business One będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i skuteczności w realizacji zadań
  • Zaangażowania i orientacji na sukces
  • Gotowości do uczestnictwa w wyjazdach służbowych/delegacjach
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat. B

W zamian otrzymasz

  • Pracę w firmie z produktami, które są rozpoznawalne na rynku i niosą pozytywne emocje
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii
  • Perspektywę awansu w ramach struktury firmy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość tworzenia projektów i ich realizacji w Polsce i za granicą
Prosimy o dopisanie klauzuli zgodnie z RODO

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie cv z informacją, na które stanowisko aplikuje za pomocą przycisku aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne