Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zapasem nadzorowanej grupy asortymentowej - analiza konsumpcji, kontraktów oraz nadzór nad zapasem bezpieczeństwa – zgodnie z polityką zapasów

  • tworzenie zamówień dostaw oraz monitorowanie ich realizacji

  • współpraca z dostawcami krajowymi w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, reklamacji, wymiany dokumentów oraz innych uzgodnień

  • przestrzeganie obowiązujących procedur w obszarze zaopatrzenia i zakupów

  • nadzorowanie kartoteki materiałowej oraz zarządzanie bazą dostawców krajowych

  • ścisła współpraca w ramach działu Zakupów oraz z działami handlowymi i produkcji, a także z działem Importu w kwestii realizacji zamówień zagranicznych

  • opracowywanie harmonogramów dostaw

  • przygotowywanie zestawień oraz analiz dotyczących zakupów

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku związanym z nadzorem nad zapasami, tworzeniem zamówień dostaw w średnim lub dużym przedsiębiorstwie

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe – kierunek logistyka

  • praktyczna znajomość zagadnień logistyczno-zaopatrzeniowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średniozaawansowanym

  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi, bezkonfliktowość

  • zdolność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja własnej pracy

  • dobra znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Korzystne warunki finansowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje

  • Możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty

  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem: www.zarys.pl

(zanim aplikujesz koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i poznaj nas bliżej)

Przewiń do profilu firmy