Oferta pracy

Specjalista Ds. Zakupów Zagranicznych

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, lidera w branży FMCG/tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w projektach zakupowych
  • Opieka operacyjna nad aspektami związanymi z importem towarów z krajów spoza Unii Europejskiej
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Negocjowanie cen oraz warunków dostaw
  • Nadzór nad terminowością i jakością realizacji zapisów wynikających z umowy
  • Dbałość o odpowiedni poziom zapasów magazynowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów, mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami z dalekiego wschodu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Analityczny umysł i szybkość uczenia się
  • Umiejętność pracy zespołowej

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej właścicielem rozpoznawalnego brandu
  • Benefity pozapłacowe
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość pracy w 50% zdalnej (również po pandemii)
  • Motywacyjny system premiowy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne