Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów zagranicznych

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (właściciel marki NICZUK)

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów zakupowych wg złożonych zapotrzebowań

  • negocjacje cen i terminów płatności - administrowanie warunków handlowych z dostawcami

  • utrzymywanie dobrych kontaktów z dotychczasowymi i poszukiwanie nowych dostawców

  • zarządzanie procesami zakupowymi (planowanie, składanie zapytań ofertowych i zamówień, monitorowanie, organizacja dostaw)

  • prowadzenie ścisłej kontroli realizacji własnych zamówień wg procedur firmy i warunków technicznych dostaw

  • organizacja i prowadzenie dokumentacji odpraw celnych przy współpracy z agencjami celnymi

  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych podległych dostawców

  • weryfikacja i monitoring kosztów i faktur związanych z zamówieniami

  • przygotowywanie raportów na potrzeby działów

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zakupami lub zaopatrzeniem

  • silna osobowość i zdolności negocjacyjne

  • znajomość metod i narzędzi optymalizacji procesów zakupowych

  • umiejętność asertywnego podejścia do dostawców

  • znajomość rynku dostawców wyrobów hutniczych i doświadczenie w kontaktach z serwisami stalowymi będzie dodatkowym atutem

  • zdolności analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • znajomość innych j. obcych – mile widziane

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • transparentne warunki wynagrodzenia

  • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

  • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

  • atrakcyjny pakiet socjalny i dofinansowania: świadczenia świąteczne, nagrody roczne - 13stki, wczasy pod gruszą, karty Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

Miejsce pracy

  • Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn

Lider w produkcji wyrobów do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej z ponad 60-letnią tradycją. Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży. Więcej na niczuk.pl

Przewiń do profilu firmy