Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów - Zaopatrzenia

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Razem z Columbus Energy S.A. bądź numerem jeden na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce!

Opis stanowiska:

  • Planowanie łańcucha dostaw,
  • Wysyłanie zapytań do dostawców, zbieranie ofert, analiza rynku,
  • Procesowanie zamówień w systemie,
  • Koordynacja dostaw oraz organizowanie/kontrola transportu zwłaszcza przy importach,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych zamówień i terminowości dostaw,
  • Nadzór nad realizacją zamówień,
  • Analiza i kontrola stanów magazynowych,
  • Optymalizacja kosztów zakupów poprzez negocjacje z dostawcami, szukanie alternatywnych dostawców,
  • Udział w tworzeniu strategii zakupowej zgodnej z polityką firmy i działanie zgodnie z nią,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz zakupowych,
  • Udział w spotkaniach wewnętrznych,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Weryfikacja faktur odnoszących się do zrealizowanych zamówień.

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w dziale zakupów,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Umiejętność szybkiego i trafnego wyszukiwania informacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swej branży,
  • Rozwój kariery zawodowej w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Samodzielne stanowisko pracy, gdzie będziesz mógł realizować własne pomysły,
  • Wyzwania i dużo ciekawych projektów,
  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej oraz opieki medycznej.
Jeżeli zgadzasz się z poniższymi informacjami prosimy o zamieszczenie w stopce CV odpowiednich klauzul i APLIKOWANIE

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy