Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów/zaopatrzenia

SB Complex Sp z o.o. , Sp. KomandytowaO firmie

SB Complex Sp z o.o. , Sp. Komandytowa

Księcia Józefa Poniatowskiego 8

Rzeszów

Firma SB Complex świadcząca kompleksowe usługi budowalne, która kieruje się dewizą „budujemy z myślą o jutrze” w ramach wewnętrznego rozwoju poszukuje nowej osoby do swoich struktur. Stwórz wraz z nami nową historię polskiego budownictwa!

Obowiązki:

  • Wsparcie w negocjacjach i renegocjacjach cenowych, składanie do dostawców zapytań ofertowych w zakresie zakupu materiałów budowlanych i usług podwykonawczych;
  • Nadzór nad wykonaniem powierzonego projektu;
  • Zarządzanie całym przydzielonym projektem;
  • Monitoring rynku pod kątem oceny konkurencyjności;
  • Analiza i raportowanie na wewnętrzne potrzeby działo oraz zgodnie z wymogami organizacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale zakupów minimum 1 rok;
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe inżynierskie;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność i wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność;
  • Zarządzania czasem własnym i zespołu, elastyczność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Pakiet benefitów takich jak możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą Aplikuj
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SB Complex Sp. z o.o. Sp. K. z siedziba w Rzeszowie, 35-026 Rzeszów ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8 Rzeszów, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L nr 119, str.1)."

Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SB Complex Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Ks. J. Poniatowskiego 8, 35-026 Rzeszów, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy