Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

Valmet Automotive Sp. z o.o.O firmie

  • Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Valmet Automotive Sp. z o.o.

Transportowa 1

Żary

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu zakupowego z uwzględnieniem kontroli terminowości realizacji zamówień
  • Analiza ofert i kalkulacji przedstawianych przez dostawców w celu optymalizacji kosztów i procesów produkcyjnych, w tym negocjacje warunków handlowych
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Organizacja i uczestnictwo w warsztatach optymalizujących koszty i procesy u dostawców materiałów produkcyjnych oraz w ramach grupy Valmet Automotive
  • Wsparcie działu logistyki, jakości w rozwiązywaniu problemów w obiegu dostawca- klient
  • Udział w implementacji zmian inżynieryjnych, testów oraz w zatwierdzaniu wykonalności części

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w obszarze technicznym, produkcyjnym, łańcucha dostaw
  • Wiedza poparta doświadczeniem z obszaru zakupów, inżynierii procesowej lub materiałowej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikacje ( j. niemiecki opcjonalnie )
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podroży służbowych
  • Znajomość pakietu MS office

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży Automotive mile widziane
  • Wiedza z zakresu analizy kosztów
  • Znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności- cenimy pracę i rozumiemy Twoje potrzeby,
  • Możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego)- doceniamy zaangażowanie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, więc nie martw się, co przyniesie jutro
  • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym każdy dzień przynosi okazje do rozwoju,
  • Profesjonalne wprowadzenie do firmy – dla nas liczy się człowiek,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje – najlepsza inwestycja to inwestycja w rozwój,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon) i dobra kawa na początek dnia – dobry start to początek sukcesu :)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do dojazdów, premie za polecenia pracownicze, premie za brak absencji, wsparcie w rozwoju pasji sportowych i pomaganiu innym, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Miłą atmosferę :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Specjalista ds. Zakupów, Transportowa 1, Żary