Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

PAWBOL SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Władysława Grabskiego 29

Zator

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami krajowymi;

  • Analizowanie bieżących stanów magazynowych - prognozowanie krótko i długoterminowego zapotrzebowania;

  • Przygotowanie dokumentacji oraz kontrola stanu i terminu realizacji sporządzonych zamówień;

  • Sporządzanie okresowych statystyk zakupów w ujęciach ilościowych i wartościowych

  • Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków dostawy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych;

  • Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office

  • Kreatywność i pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Operatywność

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • współpracę w ramach umowy o pracę;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość samorozwoju oraz zdobycia doświadczenia