Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów ze znajomością języka niemieckiego

ATL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ATL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polna 38

Tworóg (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

Osoba, która obejmie to stanowisko odpowiadać będzie za zamawianie materiałów do produkcji z uwzględnieniem aktualnego zapotrzebowania, planu produkcji i prognoz. Specjalista ds. Zakupów podlega bezpośrednio Dyrektorowi Zarządzającemu.

Zakres obowiązków:

- Rozwój i optymalizacja procesów zakupowych

- Ocena i wybór dostawców

- Analiza zapotrzebowania na materiały wynikająca z planu produkcji i prognoz

- Dystrybucja zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert

- Współpraca działem planowania produkcji

- Kontrola i nadzór nad realizacją zamówień

- Sporządzanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Gotowość do odbycia szkolenia w naszej centrali w Niemczech (około 3 miesiące)

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność obsługi systemów MS Office i ERP (np. abas, SAP)

  • Wykształcenie wyższe techniczne/średnie (Logistyka lub Zarządzanie Produkcją)

  • Dobra organizacja pracy własnej i w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Na kandydata czeka długoterminowa perspektywa w innowacyjnym środowisku z krótkimi ścieżkami decyzyjnymi. Odmiana zamiast rutyny, wspólne myślenie zamiast wykonywania poleceń - to niektóre hasła, które określają motywację działania naszego zespołu. Jeśli jesteś zainteresowany tym odpowiedzialnym stanowiskiem w prężnej i rozwijającej się firmie nie wahaj się zgłosić swojej kandydatury!

- Interesującą pracę w międzynarodowym zespole

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Płacę adekwatną do posiadanych kwalifikacji oraz system premiowy

- Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia

- Pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów