Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów ze znajomością języka serbskiego

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    Czy wiedziałeś, że nadal się rozwijamy? Poszukujemy Kandydatów właśnie takich jak Ty!

    Mamy ponad 11 lat doświadczenia w dostarczaniu różnego rodzaju usług biznesowych. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w 11 oddziałach firmy. W naszym biurze w Katowicach, gdzie na co dzień wybrzmiewa wiele języków świata, tworzymy wyjątkowy zespół zajmujący się handlem międzynarodowym.

    Twoje przyszłe zadania:

    • realizowanie celów handlowych;
    • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w języku serbskim;
    • dokonywanie zakupów zgodnie z  ustalonymi procedurami;
    • przygotowywanie dokumentów handlowych;
    • monitorowanie realizacji zamówień;
    • ścisła współpraca z działami marketingu, transportu oraz logistyki;
    • poszukiwanie nowych dostawców;
    • budowanie profesjonalnej relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami.

    Nasze oczekiwania:

    • znajomość języka serbskiego i angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
    • doświadczenie w handlu (mile widziane);
    • zorientowanie na cel;
    • kreatywność, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu;
    • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

    Dołącz do nas, bo warto! Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników bez górnej granicy);
    • atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny oraz system kafeteryjny;
    • dużą samodzielność w działaniu;
    • pełną poczucia humoru atmosferę w zespole;
    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
    • szkolenie z unikatowego konceptu handlowego dostarczane przez DARE Academy;
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach i zagranicznych szkoleniach;
    • pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.