Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Zakupów

Nowa Elektro Sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu zakupowego w zakresie powierzonej grupy asortymentowej

  • Utrzymywanie kontaktu i bieżąca współpraca z dostawcami

  • Analiza danych zakupowych i sprzedażowych na przypisanej grupie produktowej

  • Składanie zamówień i monitorowanie terminowych dostaw

  • Analiza i negocjacje warunków handlowych

  • Optymalizowanie poziomu zapasów

  • Zapewnienie i utrzymanie dostępności towarowej poprzez ciągłą analizę stanu magazynowego, poziomu sprzedaży i planowanie zamówień

  • Aktualizacja danych w systemie ERP

  • Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw

  • Dokonywanie okresowej oceny dostawców

  • Stały kontakt i współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami

  • Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel

  • Otwartość do pracy na nowych narzędziach informatycznych

  • Pozytywne nastawienie do nauki i nowych obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Analityczne myślenie

  • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Otwartość w kontaktach z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz orientację na pracownika

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m. in ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie wczasów oraz Multisport i Lux Med na preferencyjnych warunkach)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne