Oferta pracy

Specjalista ds. zakupu

MEDICUS CD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma MEDICUS Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko

Opis stanowiska

  • nadzór i zarządzanie procesem zakupowym w firmie (składanie zamówień ofertowych, analiza i wybór ofert),
  • efektywne prowadzenie strategii zakupowych, optymalizacja kosztów w obszarze zakupów,
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych na materiały i surowce do produkcji,
  • analizowanie danych zakupowych z systemu,
  • kontrola bieżąca zamówień,
  • sporządzanie analiz, zestawień i raportów.

Wymagania

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • komunikatywność, dokładność, systematyczność,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej,
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju oraz długoterminową współpracą,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Aplikacje proszę wysyłać za pomocą przycisku aplikuj.

Wymagane dokumenty

  1. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji na stanowisko specjalista ds. zakupu.

Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medicus CD Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała, zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach na stanowisko specjalista ds. zakupu”

  1. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Medicus CD Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała, proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Medicus CD Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała przez okres najbliższych 9 miesięcy.

Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Medicus CD Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała przez okres najbliższych 9 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy