Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupu

Epicom sp. z o.o.O firmie

  • Bogumiłów (pow. bełchatowski), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Epicom Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2006 roku i zajmuje się zaopatrywaniem klientów w produkty higieniczne. Nasza oferta, obejmująca papier toaletowy i ręczniki kuchenne, ukierunkowana jest na potrzeby Marek Własnych sieci handlowych. Cechuje nas profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu swojej oferty do potrzeb Klientów w ramach szerokiej gamy asortymentu papierniczego.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Bogumiłowie gm. Kleszczów (20 km od Bełchatowa) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Utrzymywanie kontaktu z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  • Prowadzenie procesu negocjacji w transakcjach zakupowych we współpracy z bezpośrednim przełożonym
  • Analizowanie krajowego i międzynarodowego rynku surowców w celu znalezienia alternatywnych źródeł dostaw
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących surowców, rynku walut
  • Przygotowanie raportów cenowych
  • Nadzór nad optymalizacją poziomu zapasów surowców i terminowości dostaw
  • Nadzór nad terminowością realizacji zamówień oraz poziomem stanów zapasów surowców
  • Przygotowywanie zamówień i awizacja dostaw do magazynu
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby Działu Zakupu
  • Optymalizacja kosztowa w zakresie polityki zakupu surowców firmy
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu firmy (zwłaszcza z działem marketingu, prawnym oraz handlowym)

Wymagania:

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office w tym Excel
  • Zdolności komunikacyjne
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Zdolność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze FMCG
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Współpracę w dynamicznym, młodym zespole
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

strona www: www.epicom.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Epicom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy