Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupu i Sprzedaży

  • Turka (pow. lubelski), Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zajmująca się dystrybucją surowców chemicznych

    SPECJALISTA DS. ZAKUPU
    I SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Lublin, Turka (pow. lubelski)

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie klientów,
    • budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami,
    • stała opieka nad pozyskanymi klientami,
    • realizowanie zamówień oraz pilnowanie terminów dostaw,
    • negocjowanie warunków współpracy z klientami,
    • dbanie o dobry wizerunek firmy.

    Warunki zatrudnienia:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych i negocjacji,
    • zaangażowanie i konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej,
    • program wdrożenia pracownika,
    • system premiowania uzależniony od osiąganych wyników,
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia.

    Oferty w formie elektronicznej CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-chem H. Borkowska, D. Mandziuk sp. j., z siedzibą w Turce, Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Jeżeli Pani/Pan wyraża zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy w treści aplikacji zawrzeć klauzulę o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Centro-chem H. Borkowska, D. Mandziuk sp. j., z siedzibą w Turce wszystkich kategorii moich danych osobowych objętych niniejszą aplikacją, również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj teraz” wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.