Oferta pracy

Specjalista ds. zakupu i Sprzedaży Samochodów Używanych

Krotoski spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Makuszyńskiego 74/76

Północ

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie na rynku ofert sprzedaży samochodów używanych pod kątem ewentualnego zakupu

  • pozyskiwanie dostawców samochodów używanych krajowych, jak również sprowadzonych, celem odkupu bądź wstawienia w komis

  • zarządzanie budżetem na zakup i naprawę pojazdów

  • współpraca z działami Serwisu Blacharsko-Lakierniczego oraz Serwisu Mechanicznego w zakresie kosztorysowania oraz przeprowadzania napraw

  • wystawianie ogłoszeń dotyczących sprzedaży pojazdów na portalach internetowych

  • finalizacja procesu sprzedaży samochodów

  • tworzenie raportów z bieżącej działalności

  • prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów

  • wysoka kultura osobista oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik

  • umiejętność planowania i organizacji pracy, systematyczność, odpowiedzialność

  • łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy technicznej

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży samochodów używanych

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość odbywania jazd testowych dostępnymi samochodami

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Krotoski jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy