Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupu i sprzedaży

Denis Foods

5 8006 300 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami i klientami firmy

  • Współpraca z dostawcami firmy w języku angielskim (negocjowanie cen, warunków dostaw, poszukiwanie nowych dostawców, opieka nad istniejącymi dostawcami, doskonalenie relacji z dostawcami)

  • Obsługa zagranicznych klientów firmy w języku angielskim (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

  • Aktywne rozwijanie współpracy biznesowej z nowymi klientami krajowymi i zagranicznymi

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2 (mile widziane C1)

  • Mile widziane doświadczenie w firmie z branży FMCG

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i Power Point

  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z partnerami firmy

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

  • Elastyczność, dokładność, odpowiedzialność

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Adekwatne do zajmowanego stanowiska narzędzia pracy

  • Rozwój zawodowy w stabilnej firmie

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Wyśmienitą atmosferę w pracy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Delegacje zagraniczne – wizytowanie naszych dostawców

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Denis Foods

Denis Foods z siedzibą we Wrocławiu jest firmą o zasięgu międzynarodowym zajmująca się dystrybucją produktów piekarniczych. Obsługujemy ponad 6000 sklepów znanych sieci handlowych docierając do klientów w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Historia naszej firmy sięga roku 1989, przez lata poszerzaliśmy nasz asortyment i zdobywaliśmy doświadczenia. Dziś pracując na zasadach wyłączności jesteśmy importerem oraz dystrybutorem produktów piekarniczych z Francji, Włoch, Holandii, Belgii, Anglii, Niemiec, Hiszpanii. Naszymi partnerami są liderzy w przemyśle piekarniczym w UE. Za rozwojem Denis Foods stoi pełen pasji i zaangażowania zespół.

Nasza kadra to doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy dzielący się własnymi doświadczeniami pełni entuzjazmu i zaangażowania a zarazem chętni do dalszego pogłębiania wiedzy.

Przewiń do profilu firmy