Specjalista ds. zakupu jęczmienia - Doradca gospodarstw rolnych

CRISP MALT Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. dolnośląskie, opolskie oraz południowa część wielkopolskiego

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa dostawców surowca oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • Podpisywanie umów kontraktacyjnych surowca
  • Monitorowanie stanu zakontraktowanych upraw w obsługiwanym terenie
  • Koordynowanie procesu dostaw surowca
  • Analiza i raportowanie ilości i jakości surowca
  • Raportowanie sytuacji rynkowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/rolnicze lub pokrewne
  • Doświadczanie w pracy i kontakcie z rolnikami
  • Mile widziane doświadczenie w branży zbożowej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez szkolenia, kursy, wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Pasjonuje Cię rolnictwo, rynek zbóż? Łatwo nawiązujesz relacje, lubisz kontakt z rolnikami? Spełniasz nasze wymagania? To jest praca właśnie dla Ciebie!

CRISP MALT Sp. z o.o.

Crisp Malt Sp. z o.o. jest częścią grupy Anglia Maltings (Holdings) Limited, która jest jednym z największych dostawców słodu na rynki piwowarskie, gorzelnicze i spożywcze. Crisp działa w siedmiu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Polsce i produkuje najwyższej jakości produkty słodowe od 1870 roku.

Crisp Malt z siedzibą w Bydgoszczy dostarcza słód do najbardziej znanych browarów w Polsce.

Specjalista ds. zakupu jęczmienia - Doradca gospodarstw rolnych, wielkopolskie