Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupu Mediów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowanie i realizacja mediaplanów pod dedykowane kampanie internetowe
  • Zarządzanie i optymalizacja kampanii internetowych (kredyty hipoteczne, inwestycje, ubezpieczenia)
  • Obsługa operacyjna Partnerów (raportowanie, rozliczanie, umowy, zlecenia wsparcie procesów sprzedaży wg uzgodnionych terminów i zakresu)
  • Zarządzanie systemami do wysyłek mailingowych i realizacja kampanii internetowych w ramach grupy Expander
  • Uczestniczenie w nowych projektach w ramach grupy Expander
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania ruchu

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności prowadzenia kampanii performance w branży finansowej.
  • Znajomość narzędzi Google Analitics, DoubleClick, Sare
  • Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji kampanii internetowych
  • Otwartość na rozwój i testowanie nowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań.
  • Kartę sportową
  • opiekę medyczną
  • pakiet szkoleń rozwojowych
  • dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Zniżki na produkty firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przy składaniu aplikacji proszę pamiętać o wyborze miasta.

Każdego dnia dostajemy ogromną ilość aplikacji, dlatego zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych.”  Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów jest Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 69, udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji; Dane osobowe Kandydatów są gromadzone i przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem przez EXPANDER rekrutacji; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania oraz żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się