Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupu owoców

  • Biała Rawska, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Basstion Fruit Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą rodzinną z trzypokoleniowym doświadczeniem w produkcji jabłek i gruszek. Znajdujemy się w rejonie zagłębia sadowniczego. Dostarczamy najwyższej jakości jabłka i gruszki do klientów z całego świata.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biała Rawska
    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie procesu zakupu jabłek i innych owoców świeżych
    • Ocena i kontrola jakości handlowej towarów
    • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami
    • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców
    • Podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi dostawcami
    • Monitorowanie rynku dostawców, produktów
    • Sporządzanie ofert handlowych i cenników na podstawie rynkowych referencji
    • Kreowanie działań ułatwiających zakup
    • Optymalizacja kosztów w obszarze zakupów i logistyki
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy przez dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
    • Prace biurowe związane z obsługa zakupu owoców

    Wymagania:

    • Wykształcenie min średnie
    • Znajomość rynku owoców i warzyw
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji
    • Umiejętność zakupu oraz negocjacji
    • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
    • Mobilność (praca w terenie)
    • Zaangażowanie w pozyskiwanie nowych dostawców
    • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
    • Wysoka kultura osobista
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w branży (mile widziane)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od osiąganych wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.