Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupu owoców

  • Biała Rawska, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Basstion Fruit Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą rodzinną z trzypokoleniowym doświadczeniem w produkcji jabłek i gruszek. Znajdujemy się w rejonie zagłębia sadowniczego. Dostarczamy najwyższej jakości jabłka i gruszki do klientów z całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała Rawska
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesu zakupu jabłek i innych owoców świeżych
  • Ocena i kontrola jakości handlowej towarów
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi dostawcami
  • Monitorowanie rynku dostawców, produktów
  • Sporządzanie ofert handlowych i cenników na podstawie rynkowych referencji
  • Kreowanie działań ułatwiających zakup
  • Optymalizacja kosztów w obszarze zakupów i logistyki
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy przez dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
  • Prace biurowe związane z obsługa zakupu owoców

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Znajomość rynku owoców i warzyw
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność zakupu oraz negocjacji
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Mobilność (praca w terenie)
  • Zaangażowanie w pozyskiwanie nowych dostawców
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.