Oferta pracy

Specjalista ds. zakupu pojazdów

AAA Auto

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem

  • Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy

  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu osobom indywidualnym

  • Negocjowanie ceny odkupu

  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy samochodu

  • Wiedza i doświadczenie w negocjacjach

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach przejrzystego systemu (podstawa + premia)

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.

  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kompetencje zawodowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • rabat przy zakupie samochodu

AAA Auto

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Marzysz o pracy blisko pojazdów różnych marek? Chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Jeśli odpowiedziałeś, na chociaż jedno pytanie TAK, dołącz do naszego zespołu! Bądź częścią prestiżowej międzynarodowej firmy, która jest liderem rynku w sprzedaży samochodów używanych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje