Ta oferta pracy jest nieaktualna od 298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupu Surowców

  • Leżajsk, podkarpackie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRH Polska Sp. z o.o.

    Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Leżajsk
    Region: podkarpackie
    Numer referencyjny: SS/10/2017/PL

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie i sporządzanie umów na dostawę owoców i warzyw,
    • Nadzorowanie plantacji warzyw i owoców w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin,
    • Współpraca z producentami w zakresie ustalania harmonogramu dostaw,
    • Organizacja skupu surowca,
    • Bieżąca analiza wykonania planów skupu pod katem ilości i jakości surowców,
    • Zbieranie informacji odnośnie podaży, cen i ilości wyprodukowanych na terenie bazy owoców i warzyw,
    • Prowadzenie dokumentacji i statystyki związanej ze skupem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe rolnicze lub ogrodnicze,
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
    • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Stałe wynagrodzenie + premie,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon, komputer, samochód służbowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".