Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupu

KAUFLANDO firmie

KAUFLAND

aleja Armii Krajowej 47

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywny kontakt i współpraca z dostawcami krajowymi i międzynarodowymi
  • wsparcie kupców w bieżących zadaniach w kategorii art. świeżych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • współpraca z innymi działami w firmie na szczeblu krajowym i międzynarodowym
  • przygotowywanie raportów i analiz oraz umów z dostawcami, wprowadzanie danych do systemu SAP.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Office - Excel, Power Point, Word
  • swobodna komunikacja w mowie i piśmie w języku angielskim lub niemieckim
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność analizy danych i nieszablonowego myślenia oraz kreatywność, rzetelność i sumienność
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • bony towarowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje zdolności oraz wzmocnij komptenecje interpersonalne. Rozwiń z nami skrzydła podczas praktyk wakacyjnych. Realizuj interesujące projekty, poznaj niezwykłych ludzi, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie i ucz się od najlepszych.

Specjalista ds. Zakupu, aleja Armii Krajowej 47, Krzyki, Wrocław