Specjalista ds. zakupu żywca

De Heus Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • pozyskiwanie kontrahentów i zawieranie umów kontraktacyjnych

  • ścisła współprac a działem operacyjnym i handlowym

  • współpraca z ubojniami i hodowcami

  • praca na wewnętrznych systemach

  • przygotowywanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy B

  • znajomość programu Excel

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

  • umiejętność rozwiązywania problemów i elastyczność

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • gotowość do pracy hybrydowej (w biurze i w terenie)

Mile widziane

  • doświadczenie handlowe

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • atrakcyjny i klarowny system wynagradzania

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) także do użytku prywatnego

  • wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery w krótkiej i długiej perspektywie

  • profesjonalne wdrożenie, szkolenia oraz możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego i/lub studiów

  • fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe

  • opiekę medyczną i dofinansowanie do kart sportowych

  • pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację

www.deheus.pl

Przewiń do profilu firmy