Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień

Dr.Max Polska

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień do dostawców

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Estymacja ilości do zamówień

  • Alokacja towarów

  • Kontrola realizacji zamówień

  • Administrowanie systemem realizacji zamówień i powiązanymi

  • Bieżąca współpraca z działem Zakupów, Operacyjnym, Logistyki

  • Możliwe sporadyczne podróże służbowe (1-2 razy w kwartale)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość pakietu Office - Excel

  • Komunikatywność i umiejętność wpływania na innych

  • Proaktywna postawa w wymagających sytuacjach

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz spotkań

  • Umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w działach logistyki/łańcucha dostaw w branżach FMCG lub farmaceutycznej

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy