Ta oferta pracy jest nieaktualna od 650 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zamówień - Doradca w hurtowni motoryzacyjnej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Petrostar

    Opis firmy:

    Hurtownia Petrostar powstała w 2007 r. W swojej ofercie posiadamy oleje , płyny eksploatacyjne, chemię, rewitalizanty do wszystkich rodzajów i marek pojazdów. W 2009r. otwrzyliśmy nasz pierwszy sklep dla odbiorców detalicznych na Pradze. Ze względu na ogromne zainteresowanie naszą ofertą oraz atrakcyjnymi cenami uruchomiliśmy kolejne sklepy na Mokotowie, Bielanach i Ursusie. W najbliższym czasie planujemy otwarcia kolejnych sklepów. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się hurtowną chemii motoryzacyjnej w Warszawie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • stanowisko w sklepie nr 4 w Ursusie
    • zamawianie towarów u dostawców i z innych oddziałów
    • przyjmowanie dostaw towarów
    • wprowadzanie dokumentów magazynowych i faktur vat
    • dodatkowo obsługa klienta oraz  sprzedaż bezpośrednia produktów z naszej oferty

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży oraz studia związane z branżą motoryzacyjną lub handlem
    • komunikatywność
    • dobra organizacja pracy
    • kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • motywujący system premiowy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Petrostar z siedzibą w Warszawa, Radzymińska 53 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Petrostar z siedzibą w Warszawa przy ul. Radzymińska 53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.