Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zamówień Eksportowych

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa zapytań i zamówień klientów.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
  • Monitorowanie stanów płatności klientów przed realizacją wysyłki towaru.
  • Wystawianie faktur sprzedaży, korekt, not kredytowych.
  • Uczestnictwo w procesie przyjmowania, ewidencjonowania i rozliczania zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Przygotowywanie dokumentów wywozowych przy wysyłce materiałów reklamowych oraz ekspozytorów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta.
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego lub języka rosyjskiego na poziomie B2.
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, profesjonalna obsługa klienta.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Refundację kosztów kształcenia.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.
  • Karta przedpłacona nawet 550 zł netto kwartalnie.

Specjalista ds. Zamówień Eksportowych, Tomaszów Mazowiecki