Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zamówień i logistyki

Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego KrzyżaO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu Niemieckiego Czerwonego Krzyża oraz Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w zamówieniach i zakupach w woj. lubelskim oraz współpracę z magazynem Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zadania osoby zatrudnionej na ww. stanowisku:

- Wsparcie przy zamówieniach towarów w ścisłej współpracy z Koordynatorem ds. logistyki,

- Dbałość o dochowanie procedur związanych z wyborem dostawcy towarów/usług

- Zapewnienie terminowej dostawy zakupionych artykułów od sklepów/dostawców do miejsca docelowego,

- Dbałość o prawidłową archiwizację dokumentów,

- Zarządzanie i kierowanie powierzonymi pojazdami według poleceń przełożonego,

- Prowadzenie dokumentacji użytkowania pojazdu. Przestrzeganie zasad i procedur zarządzania flotą.

- Wsparcie przy odbiorze i wysyłce towarów z magazynu Polskiego Czerwonego Krzyża.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze zamówień, logistyki, zaopatrzenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym (warunek konieczny, praca w międzynarodowym zespole)
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (ważne prawo jazdy kategorii B)
  • Dobra znajomość miasta Lublin i woj. lubelskiego
  • Punktualność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność obsługi komputera. Dobra znajomość programu Microsoft Office
  • Zdolność do dobrej pracy pod minimalnym nadzorem i pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako wolontariusz/pracownik Polskiego Czerwonego Krzyża

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze, w okresie do 31.12.2022 r. , z możliwością przedłużenia,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej organizacji, będącej częścią międzynarodowego ruchu,
  • Praca wykonywana w Lublinie, kierowanie pojazdem na terenie Polski.
  • Możliwość wpływu na rozwój działań Polskiego Czerwonego Krzyża oraz udzielania długofalowej pomocy uchodźcom w Polsce i Ukrainie.

Specjalista ds. zamówień i logistyki, Lublin