Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień i logistyki

ERATO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ERATO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szeligowska 42

Warszawa

Erato Energy sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Cechą wspólną naszego zespołu jest chęć nauki, rozwoju i doskonalenia się. Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zakupów materiałów do montażu paneli fotowoltaicznych
  • Planowanie dostaw komponentów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Rejestracja dostaw i śledzenie poziomu zapasów, pilnowanie stanów magazynowych
  • Optymalizację warunków współpracy i utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami
  • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • Organizacja transportu, współpraca ze spedycją i magazynem

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży fotowoltaicznej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • cykliczne szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy