Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zamówień i logistyki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Deer Design Sp. z o.o.

    Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do działu projektowania i realizacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Zamawianie materiałów wykończeniowych i budowalnych
    • Logistyka transportów materiałów na terenie Warszawy i okolic
    • Bieżące sporządzanie i aktualizacja zestawień materiałowych
    • Monitorowanie stanów magazynowych
    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Tworzenie, wydawanie i komunikowanie wewnętrznych zarządzeń i instrukcji
    • Współpraca z kontrahentami zewnętrznymi
    • Nawiązywanie relacji handlowych z kontrahentami zewnętrznymi i negocjowanie warunków
    • Przygotowywanie umów i kosztorysów budowalnych wg wzoru

    Od naszych przyszłych współpracowników oczekujemy:

    • Znajomości materiałów wykończeniowych i budowlanych
    • Co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i skrupulatności
    • Biegłej znajomości programu Microsoft Excel, Office, Word,
    • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Terminowości
    • Kreatywności w rozwiązywaniu problemów
    • Komunikatywności
    • Mile widziane doświadczenie w firmie o profilu związanym z budownictwem, architekturą itp.

    Gwarantujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się firmie
    • świetną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
    • biuro w bardzo dobrej lokalizacji
    • możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności
    • samodzielność w działaniu
    • szkolenia, wyjazdy integracyjne i udział w targach branżowych
    • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestnictwie w ciekawych projektach

    Aplikację ze zdjęciem wraz z podaniem w tytule maila imienia i nazwiska prosimy o wysłanie
    za pomocą przycisku na stronie.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.