Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zamówień i obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma JUMO Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem niemieckiego producenta urządzeń z branży automatyki przemysłowej.

    Do swojego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie, weryfikacja i wprowadzanie zamówień do systemu
    • Nadzorowanie realizacji zamówień, kontrola danych w systemie AS-400
    • Przygotowywanie potwierdzeń dla Klientów, monitorowanie terminowości dostaw
    • Kontakt z dostawcami i Klientami w zakresie obsługi sprzedażowej
    • Współpraca z centralą i innymi oddziałami firmy,
    • Wystawianie faktur i innych dokumentów handlowych związanych z procedurą sprzedażową
    • Bieżąca weryfikacja zaległości płatniczych Klientów
    • Wsparcie pracy działu handlowego: telefoniczna obsługa Klientów, sporządzanie potwierdzeń dla Klientów
    • Tłumaczenie pism, materiałów reklamowych i dokumentacji technicznej
    • Organizacja i obsługa szkoleń pracowników w firmie
    • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
    • Przygotowywanie INTRASTAT
    • oraz inne zadania zlecone przez Przełożonego

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, codzienny kontakt telefoniczny z centralą w Niemczech
    • Znajomość obsługi pakietu MsOffice
    • Łatwość budowania pozytywnych relacji w kontaktach biznesowych
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • Akceptujemy Absolwentów uczelni wyższych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo,
    • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języków),
    • Kompleksowe szkolenia w kraju,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ w tytule maila wpisując Imię i nazwisko.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe wymagania.

    W dokumentach prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".