Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zamówień

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Eurofins Scientific jest światowym liderem w wykonywaniu analiz produktów spożywczych i farmaceutycznych. Jest również globalnym numerem jeden w zakresie środowiskowych badań laboratoryjnych i jednym z globalnych liderów rynku w badaniach agro, genetycznych, farmakologicznych i centralnych usług laboratoryjnych.
    Eurofins zatrudnia 28,000 pracowników w ponad 310 laboratoriach w 39 krajach i oferuje ponad 130,000 sprawdzonych metod analitycznych do oceny bezpieczeństwa, tożsamości, autentyczności, składu, pochodzenia i czystość substancji i produktów biologicznych.

    Poszukujesz wyzwań w firmie, w której rozwój pracowników jest na pierwszym miejscu?
    Interesuje Cię praca w obszarze Zamówień?
    Chcesz dołączyć do nowo otwieranego Shared Service Center w Katowicach i mieć realny wpływ na jego kształt?
    Dołącz już dziś jako:
    Location: Katowice
    Ref. no.: ZA

    Oferujemy:

    • Szkolenia
    • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy
    • Dużą niezależność w pracy
    • Otwartą komunikację
    • Przyjazną atmosferę

    Wymagania:

    • Energia, entuzjazm i chęci do działania i osiągania celów
    • Wykształcenie wyższe lub licencjat
    • Doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów – tworzenie zamówień, współpraca z dostawcami, rozwiązywanie problemów związanych z dostawami
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość drugiego języka obcego (francuski, niemiecki, holenderski, hiszpański, włoski oraz języki krajów skandynawskich) będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność szybkiego uczenia się

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie kompetencji zakupowych w ramach SSC
    • Dbanie o przestrzeganie grupowych standardów zakupowych i biznesowych
    • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
    • Aktywny wkład w budowanie zespołu
    • Możliwość udziału w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy
    Czekamy na Ciebie! Prześlij CV jeszcze dziś!

    Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com