Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zamówień

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Eurofins Scientific jest światowym liderem w wykonywaniu analiz produktów spożywczych i farmaceutycznych. Jest również globalnym numerem jeden w zakresie środowiskowych badań laboratoryjnych i jednym z globalnych liderów rynku w badaniach agro, genetycznych, farmakologicznych i centralnych usług laboratoryjnych.
Eurofins zatrudnia 28,000 pracowników w ponad 310 laboratoriach w 39 krajach i oferuje ponad 130,000 sprawdzonych metod analitycznych do oceny bezpieczeństwa, tożsamości, autentyczności, składu, pochodzenia i czystość substancji i produktów biologicznych.

Poszukujesz wyzwań w firmie, w której rozwój pracowników jest na pierwszym miejscu?
Interesuje Cię praca w obszarze Zamówień?
Chcesz dołączyć do nowo otwieranego Shared Service Center w Katowicach i mieć realny wpływ na jego kształt?
Dołącz już dziś jako:
Location: Katowice
Ref. no.: ZA

Oferujemy:

  • Szkolenia
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Dużą niezależność w pracy
  • Otwartą komunikację
  • Przyjazną atmosferę

Wymagania:

  • Energia, entuzjazm i chęci do działania i osiągania celów
  • Wykształcenie wyższe lub licencjat
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów – tworzenie zamówień, współpraca z dostawcami, rozwiązywanie problemów związanych z dostawami
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość drugiego języka obcego (francuski, niemiecki, holenderski, hiszpański, włoski oraz języki krajów skandynawskich) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Zakres obowiązków:

  • Budowanie kompetencji zakupowych w ramach SSC
  • Dbanie o przestrzeganie grupowych standardów zakupowych i biznesowych
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Aktywny wkład w budowanie zespołu
  • Możliwość udziału w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy
Czekamy na Ciebie! Prześlij CV jeszcze dziś!

Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się