Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień krajowych i zagraniczych

Spectro-Lab Sp. z o.o.

  • Łomianki

    Łomianki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe przygotowywanie dokumentacji przetargowej,

  • Prowadzenie importu, zagadnień związanych z transportem oraz odprawami celnymi

  • Tworzenie i procesowanie zamówień

  • Współpraca z działami firmy (logistyka, księgowość, handlowy, serwis)

  • Koordynowanie zamówieniami oraz dostawami

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne, komunikatywność, otwartość

  • Nastawienie na cel, umiejętność pracy zespołowej

  • Podstawowa znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Otwartość, komunikatywność i kreatywność

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Ścisła współpraca z działem handlowym

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stałą i stabilną pracę (umowa o pracę)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Motywacyjny system wynagradzania

O nas

Firma Spectro-Lab powstała w roku 1981. Obecnie należymy do wiodących

dostawców wyposażenia laboratoryjnego oraz testowego na terenie Polski.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem czołowych, amerykańskich producentów m.in. Instron, Buehler.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: