Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zamówień

DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i obsługę zamówień na odczynniki do badań grup krwi

  • Rejestrację zamówień w systemie SAP

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w procesie obsługi zamówienia

  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami

  • Organizowanie wysyłek towaru do klienta, wystawianie: faktur sprzedaży oraz dokumentów wysyłkowych

  • Dokonywanie zakupów u zewnętrznych dostawców celem realizacji umów z klientami

  • Współpracę z agencją celną przy odprawie towaru

  • Współpracę z firmą transportową w celu monitoringu i koordynacji logistycznej dostaw

  • Współpracę z magazynem firmy w Polsce

  • Archiwizację i zbieranie kompletu dokumentacji związanej z obsługiwanymi zamówieniami

  • Sporządzanie raportów, statystyk i niezbędnych analiz dotyczących obsługiwanych zamówień

  • Raportowanie prowadzonych działań do przełożonego, CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • Min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku w obszarze sprzedaży/ logistyki/ zakupów/ obsługi zamówień

  • Biegła znajomość programu MS Office, znajomość obsługi SAP będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • Profesjonalne i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętność działania pod presją, analitycznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów

  • Wysoki poziom zaangażowania i samodzielność w realizacji celów

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Chęć stałego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży medycznej

  • Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • Ciągły rozwój zawodowy oraz realną możliwość awansu

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazne środowisko pracy, wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu

  • Atrakcyjny pakiet socjalny; m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, kurs j.angielskiego, świadczenia urlopowe, bony Sodexo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy szwajcarską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie, działającą w branży medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Od ponad 30 lat firma DiaHem Diagnostic Products, lider na rynku immunologii transfuzjologicznej, podnosi jakość badań grup krwi u krwiodawców i pacjentów oferując produkty najwyższej jakości i nowe technologie.

Nasze działania zwiększają bezpieczeństwo leczenia krwią, która jest niezastąpionym lekiem w leczeniu wielu chorób przewlekłych i nagłych urazów. Ratujemy życie!

Jeżeli te sprawy są Ci bliskie, być może jest to praca dla Ciebie?!

Przewiń do profilu firmy