Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień

Kopalnia Soli „Wieliczka” S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zamówień i zakupów dla potrzeb poszczególnych działów Kopalni Soli "Wieliczka" S.A. i spółek zależnych,

  • ścisła współpraca z Pionem Technicznym,

  • nadzór nad realizacją zawartych umów,

  • obsługa elektronicznej platformy przetargowej,

  • szacowanie wartości zamówień pod kątem limitów wynikających z Prawa zamówień publicznych oraz wewnętrznych regulaminów, ustalanie trybu postępowania,

  • przygotowanie wniosków przetargowych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych i wewnętrznymi regulaminami,

  • branie czynnego udziału w Komisjach Przetargowych jako osoba merytorycznie odpowiedzialna za określoną branże towarową,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji zgodnie z prawem oraz procedurami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,

  • praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 3 lata,

  • doświadczenie w pracach komisji przetargowych,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • łatwości przyswajania informacji technicznych,

  • motywacji do nauki i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • umiejętności pracy w zespole, zdolności komunikacyjnych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie, premia miesięczna, premia roczna),

  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne, karta Multisport, kolonie i zimowiska dla dzieci, pomoce szkolne dla dzieci, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz inne świadczenia z ZFŚS),

  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach (działowy budżet szkoleń),

  • możliwość udziału w firmowych spotkaniach integracyjnych, wycieczkach współfinansowanych z ZFŚS,

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji – działamy nieprzerwanie od XIII wieku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • karta Multisport

Kopalnia Soli „Wieliczka” jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw w Europie. Zakładem produkcyjnym była już w XIII wieku, a przez kolejne stulecia współtworzyła potęgę polskiej gospodarki. Dostarczała sól na stoły niemal całej Europy.

Współcześnie jest jednym z najchętniej zwiedzanych miejsc w Polsce i wciąż czynnym zakładem górniczym, w którym w trosce o ochronę miejsc zabytkowych prowadzone są intensywne prace zabezpieczające. Ze swym ogromnym dziedzictwem kultury materialnej i bogactwem przyrody nieożywionej podziemna Wieliczka stanowi unikatowy w skali światowej obiekt.

Przewiń do profilu firmy