Oferta pracy

Specjalista ds. Zamówień

REN

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie towarów na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb, poziomu zapasów i rotacji towarów,

  • Wprowadzanie zamówień do systemu,

  • Ustalanie z dostawcą terminu realizacji zamówień,

  • Weryfikowanie terminowości realizacji zamówień,

  • Nadzór nad prawidłowym wprowadzeniem i obsługą zamówień towarów gratisowych,

  • Bieżąca współpraca z działami sprzedaży i logistyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Co najmniej 2 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Zdolności analityczne oraz skrupulatność w działaniu,

  • Zaangażowanie i bardzo dobrej organizacji pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w strukturach wielooddziałowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

REN

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Przewiń do profilu firmy