Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień

ZDROWIT S.A.

  • Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza sprzedaży i realizacja zamówień;

  • kontrola realizacji zamówień;

  • dbanie o dobrą współpracę z dostawcami oraz producentami;

  • reagowanie na potrzeby kontrahentów;

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na opisanym lub podobnym stanowisku;

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

  • zdolności negocjacyjne;

  • pasja do pracy, ambicja i chęć do samodoskonalenia;

  • samodzielność i zaangażowanie;

  • dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość;

  • kreatywność i zorientowania na sukces;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w tym programu Excel.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie;

  • pakiet sportowy;

  • pracę w przyjaznej atmosferze;

  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 2004 roku.

Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie.

Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania.

Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

#karierazdrowit obecna jest w social media

• instagram https://www.instagram.com/karierazdrowit/

• facebook https://www.facebook.com/karierazdrowit

obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

Przewiń do profilu firmy