Oferta pracy

Specjalista ds. Zamówień

RENO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie towarów na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb, poziomu zapasów i rotacji towarów;

  • Kompleksową obsługę zamówień w tym:

  • wprowadzanie zamówień do systemu,

  • ustalanie z dostawcą terminu realizacji zamówień

  • weryfikowanie terminowości realizacji zamówień,

  • nadzór nad prawidłowym wprowadzeniem i obsługą zamówień towarów gratisowych.

  • Bieżącą współpracę z działami sprzedaży i logistyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Co najmniej 2 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach wielooddziałowych;

  • Umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Zdolności analityczne oraz skrupulatność w działaniu;

  • Zaangażowanie i bardzo dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

REN

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy