Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zamówień publicznych

Consultronix Spółka Akcyjna

  • Przemysłowa 17, Balice (pow. krakowski)
    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 17

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i wyszukiwanie ogłoszeń przetargowych

  • Przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej niezbędnej do składania ofert w przetargach publicznych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych

  • Identyfikacja ogłoszeń przetargowych, analiza warunków formalnych oraz merytorycznych, rozpoznanie warunków zamówienia w odniesieniu do działalności Firmy

  • Kontrola nad terminami zadawania pytań do postępowań przetargowych

  • Bieżące raportowanie z przebiegu i wyników postępowań przetargowych

  • Prowadzenie rejestru toczących się postępowań przetargowych

  • Archiwizowanie dokumentacji przetargowej

  • Odpowiedzialność za przygotowanie oraz terminowe złożenie oferty

  • Monitoring obowiązujących aktów prawnych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania ofert przetargowych

  • Praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych i aktów wykonawczych

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki prawo, administracja lub pokrewne

  • Umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy

  • Skrupulatność i dokładność, orientacja na szczegóły

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategoria B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • Bogaty pakiet socjalny: Karta multisport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne

  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • Karta Multisport

  • bilety do kina

  • świąteczne prezenty

Consultronix SA od ponad 30 lat zajmuje się wyposażaniem placówek służby zdrowia w sprzęt medyczny od ponad 40 światowych producentów. Naszą specjalnością są okulistyka, urologia, kardiologia, dermatologia oraz diagnostyka obrazowa.

Przewiń do profilu firmy