Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TB.INVEST jest prężnie działającą firmą w branży budowlanej, której historia sięga 1997 roku. W dorobku firmy znajduje się ponad 1000 zrealizowanych inwestycji. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty obsługując Inwestorów w Polsce i za granicą Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Główne zadania:

    • przygotowywanie i składanie ofert handlowych zgodnie z SIWZ oraz ustawą Prawo Zamówień Publicznych,
    • kontrola prawidłowego obiegu dokumentacji przetargowej,
    • kontakty i korespondencja z zamawiającym,
    • przygotowywanie wniosków o gwarancje i zabezpieczenia wadialne,
    • monitorowanie serwisów internetowych w zakresie ogłaszanych przetargów zgodnych z profilem działalności firmy,
    • analiza ofert konkurencji.

    Oczekiwania:

    • doświadczenia w zakresie obsługi formalnoprawnej w obszarze zamówień publicznych - minimum 2 lata,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe - będzie dodatkowym atutem,
    • praktycznej znajomości ustawy prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy,
    • doświadczenie w reprezentacji przed KIO i sądami powszechnymi- będzie dodatkowym atutem,
    • samodzielności i operatywności,
    • umiejętności pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • szansę na rozwój zawodowy,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

    bottom