Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zamówień publicznych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy zatrudni osobę na stanowisko Specjalisty ds. zamówień publicznych

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Numer referencyjny: SP1/NZL/2019

    Główne zadania osoby na tym stanowisku:

    • Przygotowywanie dokumentacji przetargowych o udzielenie zamówienia, zgodnie z obowiązującą Ustawą
    • Udział w pracach komisji przetargowej
    • Udział w sporządzaniu sprawozdań/protokołów z przeprowadzonych postępowań
    • Archiwizacja dokumentacji przetargowej
    • Współpraca z komórkami organizacyjnymi wnioskującymi o przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia
    • Bieżący monitoring przepisów, aktów prawnych w zakresie zamówień
    • Terminowa realizacja zadań

    Wymagania niezbędne:

    • Wykształcenie wyższe
    • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość zagadnień logistycznych w aspekcie realizacji zadań w ochronie zdrowia
    • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

    Wymagania pożądane:

    • Wykształcenie kierunkowe (Zamówienia Publiczne, Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie itp.)
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Sumienność i dokładność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania własnej wiedzy

    Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy składać w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi Szpitala
    lub przesyłać klikając

    z podaniem w temacie numeru referencyjnego oraz zamieszczoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (adres: ul. M. Skłodowskiej-Curie 9, 85-094 Bydgoszcz) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000 z późn. zm.)"

    Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest na stronie www.jurasza.pl w zakładce Ogłoszenia/Oferty Pracy.

    Szpital zastrzega sobie możliwość kontaktowania z wybranymi kandydatami.