Oferta pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

Onex GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań ofertowych na platformach zakupowych;

  • Sporządzanie ofert/dokumentów w oparciu o dokumenty przetargowe (SIWZ, OPZ);

  • Nadzór nad przebiegiem trwających przetargów;

  • Analiza rynku zamówień pod kątem nowych ogłoszeń o trwających postępowaniach;

  • Śledzenie zmian prawnych w obszarze zamówień publicznych;

  • Współpraca z Działem Handlowym przy obsłudze klientów przetargowych (wysyłanie oświadczeń na wezwanie Zamawiającego, umów, protokołów odbioru, referencji, fv)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych – warunek konieczny

  • Praktyczna obsługa pakietu Microsoft 365 (Word, Excel, Outlook)

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji przetargowej

  • Samodzielność w poszukiwaniu zamówień publicznych

  • Sumienność, dokładność, terminowość

  • Pewność siebie, umiejętności negocjowania oraz budowania trwałych relacji biznesowych

  • Zrozumienie i identyfikacja z wartościami naszej firmy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kompleksowe stanowisko - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dostosowania godzin pracy oraz formy umów

  • Szeroki wachlarz szkoleń - szkolenia produktowe, sprzedażowe, zajęcia z języka oraz fundusz na rozwój własny

  • Onexowa biblioteka - tworzona przez pracowników dla pracowników

  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru

  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski

  • Integracje - wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

  • Bonusy świąteczne - wystawne kolacje i premie świąteczne

  • Zwierzęcy wolontariat - wspieramy schroniska i pomagamy w opiece nad bezdomnymi zwierzętami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Onex Group

Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft.

Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! 😊

Przewiń do profilu firmy