Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zamówień publicznych

Solwit S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Solwit S.A.

Azymutalna 11

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie systemów informujących o przetargach i zapytaniach ofertowych
  • Tworzenie ofert zgodnie z wewnętrznymi procedurami, śledzenie i raportowanie postępów w procesie wyboru ofert,
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem kontraktowym,
  • Konsolidacja informacji i formatowanie odpowiedzi w wysokiej jakości dokument dla klienta,
  • Negocjowanie warunków kontraktu z klientem,
  • Tworzenie bazy wiedzy i zestawu najlepszych praktyk, zawierających dokumentację zapytań, ofert i wyników postępowań.

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie w procedurach przetargowych oraz znajomość języka kontraktów handlowych,
  • Zaawansowany poziom znajomości MS Office (Word, PowerPoint i Excel),
  • Doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie,
  • Biegłość w szacowaniu, dopasowywaniu i zarządzaniu własnymi zadaniami,
  • Zaawansowana znajomość biznesowego języka angielskiego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • pakiet relokacyjny
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. zamówień publicznych będzie odpowiedzialny za obsługę zapytań ofertowych i przetargów, począwszy od kwalifikacji do przyznania kontraktu – w tym sformułowanie zwycięskiej propozycji, rozwój silnego ekosystemu dostaw, identyfikację niezbędnych relacji partnerskich, dbałość o właściwe warunki handlowe i zarządzanie ryzykiem.

Rola obejmuje kompleksowe zarządzanie odpowiedziami naszej firmy na zapytania ofertowe/kwalifikacje. Nasz idealny Kandydat wykazuje dużą dbałość o szczegóły, lubi pracować z dokumentami, rozumie typowy przepływ transakcji oraz potrafi formułować odpowiedzi na różne pytania biznesowe, korzystając z wielu źródeł, zasobów i interesariuszy w całej firmie.

Specjalista ds. zamówień publicznych, Azymutalna 11, Gdańsk